نشریه مدیریت استراتژیک نشریه مدیریت استراتژیک

جلسه يادداشت تفاهم همکاري در زمينه حمل و نقل بين وزارت راه و شهرسازي جمهوري اسلامي ايران و وزارت حمل و نقل نوسازي و فناوري جمهوري فدرال اتريش
اولین اجلاس کمیته مشترک حمل و نقل دوکشور ایران و اتریش
پاراف پیش‌نویس تفاهم‌نامه حمل و نقلی میان ایران و اتریش/ مبادله فهرست پروژه‌های مدنظر دو کشور تا ۳۰ روز آینده/ تاسیس شرکت‌های فنی مهندسی مشترک/ برگزاری دوره‌های آموزشی برای انتقال دانش فنی طرف اتریشی

 

قائم مقام وزیر راه شهرسازی از پاراف پیش نویس تفاهم‌نامه حمل و نقلی میان ایران و اتریش خبر داد و گفت: در یک ماه آینده فهرستی از پروژه‌های مد نظر دو کشور برای سرمایه‌گذاری و مشارکت میان طرفین مبادله خواهد شد.

وی خاطر نشان کردند پس از انجام مبادله در هر یک از حوزه های هوایی ، ریلی ، جاده ای، دریایی و آموزش یک پروژه انتخاب می‌شود تا طرف اتریشی بتواند با استفاده از منابع خود در ایران به صورت BOT و فاینانس، سرمایه‌گذاری انجام دهد. همچنین پروژه‌هایی با قابلیت همکاری دو طرفه و صادرات به کشور ثالث نیز در این فهرست گنجانده شد.

وی در ادامه بیان داشت:  با توجه به دانش فنی اتریش در زمینه حمل و نقل، دوره‌های آموزشی متعددی برگزار خواهیم کرد تا از دانش فنی کشور اتریش استفاده شود.

وی در پایان در پایان از سایر ارگان ها و شرکت ها درخواست نمودند تا محورهای پیشنهادی و نقطه نظرات خود را اعلام نمایند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد